#buďjamák

Rozbalit vše

Stránky projektu

#buďjamák je volnočasový vzdělávací program Divadelní fakulty JAMU, vytvořený ve spolupráci s Katedrou divadelních studií FF MU. Jde o program na bázi juniorské univerzity, s teoretickou i praktickou náplní. V rámci programu nabízíme pět intenzivních dní se semináři a workshopy. V rámci jednoho dne se účastníci setkají s umělci, teoretiky a pedagogy umění i dalšími odborníky z oboru. Teoretická část programu bude obsahovat přednášky o divadle, praktická část pak ve stejném dni poskytne tvůrčí dílny s kreativní náplní. Zájemci si formou časové soutěže sami vybírají z nabídky seminářů a worskhopů.

Program nabízí možnost objevit vlastní skryté talenty, rozvinout kreativitu, samostatnost a schopnost formulovat myšlenky, sdílet je s ostatními, spolupracovat I diskutovat.. Tuto aktivitu pokládáme za první krok pro vytvoření dialogu mezi pedagogy středních škol a umělci, pro lepší zapojování kreativních oborů do vzdělávání mladých.

(?)

Program nabídne mladým lidem možnost objevit vlastní skryté talenty, rozvinout kreativitu a přispěje k celkovému rozvoji osobností. Poskytne možnost zorientovat se ve studijní nabídce DF JAMU a KDS FF MU. Rádi bychom byli také základem pro větší zapojování divadelního umění do vzdělávání mladých lidí.

(?)
0
Aktivní studenti
0

Specifikace oboru

Obor: #buďjamák
Zkratka: U1V001
Kód: U1V001
Typ: celoživotní vzdělávání
Titul: -
Program: U1V01 U-U1V Univerzita 1.věku
Divadelní fakulta
Obor zajišťuje:
Divadelní fakulta