Absolventi


 1. Zůstává přístup k IS JAMU i osobám, které již odešly ze školy?

  Ano. I po ukončení studentského í zaměstnaneckého vztahu můžete mít zájem být s institucí dál v kontaktu. Nadále funguje vaše učo a heslo pro přístup, e-mailová schránka a možnost používat různé komunikační agendy (Vývěska, Diskuse, ...). Možnosti některých agend mohou být omezené.

  Smyslem zachovaného přístupu do IS je například

  • umožnit Vám kontakt s bývalými spolužáky či spolupracovníky,
  • umožnit Vám snadno podat e-přihlášku k dalšímu studiu ,
  • umožnit Vám přístup k výukovým materiálům (Vaše studijní výsledky, studijní materiály ap.).

 2. Jak funguje pro absolventy Osobní stránka?

  Je žádoucí, aby absolventi aktualizovali svou Osobní stránku - doplnili na sebe kontakt a další informace, mohou si např. aktualizovat fotografii. Podrobnosti o možnostech lze najít v tzv. Průvodci:

  Průvodce: Osobní stránka

 3. Aplikace pro setkávání se se spolužáky a známými

  Absolventi - skupinka spolužáků, kteří společně absolvovali většinu výuky nebo během studia navázali různé vztahy s různými spolužáky a dalšími osobami na škole, si mohou v IS vytvořit seznam tzv. Mých známých a informovat je o svém životě prostřednictvím blogu Vzkazy pro Mé známé. Dále mohou odebírat e-mailem informace o změnách, které tyto sledované osoby učinily v IS.

  Průvodce: Moji známí


Provided you have failed to find the information you were searching for, you can contact us at jamuis(zavináč/atsign)fi(tečka/dot)muni(tečka/dot)cz.

Other references 


Go to top | Current date and time: 23/3/2019 23:34, Week 12 (even)

Contact: jamuis(zavináč/atsign)fi(tečka/dot)muni(tečka/dot)cz, Office for Studies, access rights administrators | learn more about Information System